HangZhou TianYuan evde beslenen hayvan ürünleri Co, Ltd

1996 yılından bu yana 10.000'den fazla SKU için One-stop kaynak!

Ana sayfa > Haberler > İçerik
Taşıyıcı Çanta - Küçük Kamuya Basılı Ürünlerdeki Büyük Pazar Etkinliği
- Oct 19, 2017 -

Ürünleri ve hizmetleri daha etkili bir şekilde tanıtmak için, hemen hemen tüm işletmeler güzel bir Taşıyıcı Çanta ile kendi malları için olacaktır. Alışveriş merkezlerine, satın almak, kozmetik satın almak, marka adını atıp ürün süpürme ürünlerine gitmek, yeni bir kitap konferansı yayınlamak, ürün üreticilerini yeni ürünleri tanıtmak amacıyla gösteri görmek için ... ... uzaktaki insanlara kadar ... Zaman zaman her zaman el çeşitli kağıt Taşıyıcı Çanta çeşitli. Bazı kağıt torbaları, bazı büyük, bazı minyonlar; Bazı şık renk, bazı muhteşem, bazı ciddi; desen veya yenilik kazanmak için şekil almak veya mizah komik komik; ürün efekti, ürünün bazı önemli özelliği kullanımı üzerinde bazı vurgu. Bu büyük ve küçük kağıt torbası, renkli bir sokak manzarası oluşturuyor.

Paketleme öğelerinin bir açıklaması - Taşıma Çantası pazarının boyutu ve günlük ihtiyaçlar için paketleme ürünleri, kitaplar ve diğer baskılar için katı talebin "Pediatrik" e kıyasla çok düşük olması nedeniyle Taşıyıcı Çanta'nın, sanayi insanlarının güldüğü bir baskı. "pediatrik". "Çin Haber Yayıncılık" muhabiri, küçük miktar, basılı kitapların karından daha yüksek olduğu için, çanta matbaacılığının bazı küçük ve orta boy matbaa ve ambalaj işletmelerine odaklandığını ve yalnızca tek bir ürün işini öğrendiğini söyledi. İçerdekiler son yıllarda, çevre koruma gereksinimleri hakkında topluluk ile, malların çeşitli pazar talebi arttığını, bilmeden hızlı büyüme kağıt torba baskı miktarı arttığını söyledi.

Kağıt Taşıyıcı Çanta manzarası plastik limitin ardından başladı

Çevre dostu kağıdın Taşıyıcı Çanta'nın galip gelmeye başladığı, plastik sınır talimatının ardından başladığı anlaşılmaktadır.

Şimdi insanlar çoğunlukla kalın kraft kağıdı, kraft kağıdı, ofset kağıt, hafif kaplamalı kağıt, beyaz karton, kabartmalı kağıt ve Kaplamalı kağıt, mat kağıt, ofset baskı ile hediye çantaları, alışveriş çantaları, reklam çantaları gibi kağıt torba görürler Pres, kalıp kesme, yapıştırma ve şekillendirme. Baskı teknolojisi ve ekipman modernizasyonu gibi, baskı desenleri çok güzel, zarif, ifade biçimi açısından zengin. Ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre, karşılanabilir ve tokluk ve su direnci artırmak; aynı zamanda mat film olabilir, malların kalitesini aynı anda göstermek için kullanıcının kimliğini azaltmaz; bazıları basitçe saf kraft kağıdı ile yapılmış, benzersiz bir profesyonel tasarımla birleşince, ürünün sade ve şık bir stilini, arsız bir şekilde ortaya çıkmış aristokrat bir atmosfere benzeyebilir.